URS Konteyner Güvencesiyle Satılık Gemi Konteyner Hizmetleri

Celoxy

Yeni Üye
Katılım
27 Ara 2022
Mesajlar
1
Tepki
0
Puan
0
Çeşitli yük ve nakliyat konteynerleri satışı konusunda uzman olan firmamız, uluslararası taşımacılıkta çok sık kullanılan satılık gemi konteyner ve liman konteyner satışlarını deniz hatları ile ya da ihracat yapan birçok farklı firmaya onarım ve satış konusunda destek vermektedir. Genelde yurtdışı tedarikçilerinden sağlanan gemi konteynerler çok amaçlı kullanıma uygudur.

Gemi Konteyner Satışı Hizmetleri

Hem ihracat yapan dış ticaret firmalarının hem de deniz konteyner genel hatlarının ihtiyaç duyduğu gemi konteyner çeşitleri 20'lik DC, 40'lık DC, 40'lık HC, 45'lik HC ve reefer konteyner şeklinde herkesin taleplerini karşılayabilecek şekilde satışa sunulmaktadır.

Ülkemizdeki limanlara anında teslimi gerçekleştirilen yurtdışına ihracatı yapılacak olan her ürüne uygun şekilde yapılmaktadır. Yurtdışı taşımacılığına en uygun özelliklere sahip olan hem kaliteli hem de güvenli konteyner çeşitlerimiz ile güvenli bir şekilde ihracat sevkiyatlarınızı yapmanızı sağlarız.

Konteyner Taleplerini Karşılayan Hizmetler

Ülkemizde alan tüm liman kentlerinde mevcut olan gemi konteyner stoklarımız ile konteyner hatlarının ya da konteyner operasyonu gerçekleştiren bütün firmaların, satılık gemi konteyner taleplerini anında karşılamaktayız. Bunun yanında müşterilerimizin yükleri ile ilgili; kilo, paketleme ya da transit süresi baz alınarak, en uygun seçenekler sunulmaktadır.

Satış işlemlerimiz profesyonel bir şekilde tam belge teslimatı ile yapılmaktadır. Yükleme konusunda ihracat yapılan ülke neresi olursa olsun en uygun seçenekler ile konteyner temini gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda satışı yapılan konteynerler gıda taşımacılığında ya da başka duyarlı olan ürünlerde çok uygun kriterlere sahip olmaktadır.

Web Sitemiz :
Adres: Hadımköy Yolu Üzeri Terme Sk. No:4 Ömerli Kiptaş 2 Konutları B8 Blok D:33 Arnavutköy/Ömerli/İSTANBUL
Telefon & WhatsApp: 0532 693 4499
Telefon: 0553 268 8405
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst