SelimAkoguz

Yönetici
Yönetici
Genel Moderatör
Yazar Ekibi Lideri
Onaylı Satıcı
Sunucu Sahibi
Tepki
104
Sizler için hazırladığımız bu liste de Steam 2021 kış indirimleri için yapmış olduğu indirimlerde kendi sevdiğim oyunlar üzerinde tavsiye edeceğim ve sizi fiyatlar hakkında bilgilendireceğim. Eğer ki sevdiğiniz tarzda bir oyun var ise bence indirimler kaçmadan alın oynayın. Genel olarak kendi sevdiğim tarzda yani çok oyunculu ve aksiyon tarzında oyunlar seçeceğim, sizlerin de bu tarz oyunlara ilginiz var ise hemen oyunları almaya başlayın :)
2021 Steam kış indirimi 5 adet oyun tavsiyesi listemiz:
1-png.1077

The Forest
İlk oyunumuz bir adet hayatta kalma oyunu. Bu oyun da bir adet açıklıkta doğuyorsun ve ister arkadaşların, ister tek başına hayatta kalmaya çalışıyorsun. Eğer ki hayatta kalma oyunlarını seviyorsan özellikle arkadaşların ile oynamayı seversen tam sana göre bir oyun olabilir.
İndirim yüzdesi: %60
Önceki fiyatı: 32 TL
Şuan ki fiyatı: 12.80 TL

Ekli dosyayı görüntüle 1078Ekli dosyayı görüntüle 1079Ekli dosyayı görüntüle 1080Ekli dosyayı görüntüle 1081
Ekli dosyayı görüntüle 1082
ARK: Survival Evolved
Dinozorların arasında sıkışıp kalıyorsun ve bu yolda gördüğün dinozorları kendin için evcilleştiriyorsun en güçlü olmaya, hayatta kalmaya çalışıyorsun. ARK arkadaşlar ile oynanırsa ya da çok oyunculu bir sunucuya girerse size vereceği eğlence sizi gerçekten mutlu edebilir. Tek oyunculu oynayacak olursanız keşfedeceğiniz onlarca mekan, yüzlerce dinozorlar bulunmakta ve mimarinizi konuşturmanız da oldukça mümkün ARK yapılar konusunda oyunculara oldukça şans tanıyor. Çok oyunculu girecek olursanız da kendi kabileni kurup en büyük kabile olmak için savaşabilirsin, düşman kabileleri patlatabilir ve lider olmak için kapışırsın.
İndirim yüzdesi: %67
Önceki fiyatı: 50 TL
Şuan ki fiyatı: 16.50 TL

Ekli dosyayı görüntüle 1083Ekli dosyayı görüntüle 1084Ekli dosyayı görüntüle 1085Ekli dosyayı görüntüle 1086

Ekli dosyayı görüntüle 1087
Dying Light Enhanced Edition
Zombilerin bulunduğu ve Türkiye'de geçen bir oyun. Canınız sıkıldıkça oyuna gireceğiniz ve sizi bağımlısı yapabilecek kalitede bir oyun... Zombilerle savaşırken ki o parçalama hissiyatı gerçekten kaliteli ve herkesin almasını öneriyorum. Eğer ki alacak olursanız da ve yeterli paranız bulunuyorsa Dying Light Platinum Edition tavsiye ederim onda %70 indirim var ve 29.20 TL.
İndirim yüzdesi: %60
Önceki fiyatı: 59.00 TL
Şuan ki fiyatı: 23.60 TL

Ekli dosyayı görüntüle 1088Ekli dosyayı görüntüle 1089Ekli dosyayı görüntüle 1090Ekli dosyayı görüntüle 1091
Ekli dosyayı görüntüle 1092
Left 4 Dead 2
Yine bir zombilerin arasında geçen bir efsane. Arkadaşlarınız ile girip kafa dağıtmalık vur geç bir oyun. Fiyatı oldukça güzel ve her indirimde çok güzel fiyatlara düşüyor. Eğer ki kafa dağıtmalık ve bir şeyleri öldürebileceğiniz bir oyun arıyorsunuz bu oyun tam size göre üstüne üstlük arkadaşlarınız da bu eğlenceye katılabilir.
İndirim yüzdesi: %80
Önceki fiyatı: 18.50 TL
Şuan ki fiyatı: 3.70 TL

Ekli dosyayı görüntüle 1093Ekli dosyayı görüntüle 1094Ekli dosyayı görüntüle 1095Ekli dosyayı görüntüle 1096
Ekli dosyayı görüntüle 1097
Forza Horizon 4
Mükemmel grafikleri ile gerçekten en iyi yarış oyunlarından biri olabilir. Gerçekten kaliteli bir oyun ve arkadaşlarınız ile bu açık dünya da beraber yan yana araba sürmenin hissiyatı çok farklı. İster harita da ki yarışlara katılarak tek başınıza oynayın ister arkadaşlarınız ile beraber yan yana açık dünyada tozun, dolaşın, yarışın. Steam üzerinde şuan da güzel bir indirimi ile beraber ucuza denk gelmekte. Forza Horizon 4'ün her ne kadar yenisi çıkmış olsa da maalesef ki ülkemiz de yüksek fiyata satılıyor ve o fiyata alınabileceğini düşünmüyorum.
İndirim yüzdesi: %67
Önceki fiyatı: 92.00 TL
Şuan ki fiyatı: 30.36 TL
Ekli dosyayı görüntüle 1098Ekli dosyayı görüntüle 1099Ekli dosyayı görüntüle 1100Ekli dosyayı görüntüle 1101

Türkiye'nin oyuncu platformu en iyi oyun forumu PLAYS.GEN.TR sizlere iyi forumlar diler.
Yeni oyun gündemlerinden, indirimlerinden anında haberdar olmak için forumumuzu takipte kalmayı unutmayınız.​

Left 4 Dead 2 alacağım fiyatı düşük ama tavsiye eder misiniz bilgisayarım kötü kasar mı bende

Left 4 Dead 2 alacağım fiyatı düşük ama tavsiye eder misiniz bilgisayarım kötü kasar mı bende
Left 4 Dead 2'nin bilgisayarınızı kastıracağını hiç düşünmüyorum oldukça az sistem istiyor.

forza 5 olsaydı abow derdim almaya çalışırdım daha sonra birine güzel fiyata kitlerdim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar