Çiğköfte Dürümden Daha Ucuz ve Saatlerinizi Gömeceğiniz 5 Oyun [STEAM]

aa000

Yeni Üye
Katılım
10 Ağu 2022
Mesajlar
1
Tepki
1
Puan
0

Çiğköfte Dürümden Daha Ucuz ve Saatlerinizi Gömeceğiniz 5 Oyun [STEAM]​


KAYNAK :

Bu yazımda sizlere Steam üzerinden, 1 adet çiğköfte dürümden (güncel tarih ile 20 Türk Lirası) daha ucuza alabileceğiniz ve saatlerinizi gömeceğiniz oyunlar öneriyorum. Keyifli okumalar , iyi eğlenceler.5) Streets of Rogue​


Streets of Rogue , oyuncunun seçimlerine göre ilerleyen , oyuncuyu özgür bırakan , pata küte karşımıza çıkan düşmanlara saldırdığımız rogue-lite türündeki eğlenceli oyundur. Oyunda karşımıza çıkan şehirdeki npclerle etkileşime geçerek belli başlı görevleri yerine getirip bolca düşmanı alt ediyoruz.4) Graveyard Keeper​


Graveyard Keeper , oyunun adından da anlayacağınız üzere mezarlık yönetiyoruz.Oyunda kendi mezarlığımızı oluşturup yönetiyoruz.Oyunda her türlü kaynak işimize yarıyor , malzemeler toplayarak yeni eşyalar üretiyoruz.Bolca görev , yürüyen cesetler , uzun soluklu bir macera sizi bekliyor.
3) 20 Minutes Till Dawn​


20 Minutes Till Dawn , 20 dakika boyunca durmadan büyüyen , güçlenen , nefesini sırtınızda hissettiğiniz canavarlara karşı mücadele ettiğimiz rogue-lite ve bullet-hell türünde bir oyundur. Yaratıkları indirdikçe farklı ve daha güçlü silahlar kazanıyoruz , silahları ve özel güçleri farklı şekillerde kombinleyerek daha güçlü olabiliyoruz.İlerledikçe yeni karakterler ve özel güçler bizleri bekliyor.
2) FTL: Faster Than Light​


FTL : Faster Than Light , oyunda galaksiyi kurtarmaya çalışan bir uzay gemisini yönetmenin tadını çıkarın. Karşılaştığınız her mücadelede aklınızı kullanıp düşmanları yenmeniz gerekiyor. Mürettebatınızı oluşturup galaksinin derinliklerine doğru bir maceraya başlayın.

1) Vampire Survivors​


Bir numarada Vampire Survivors bizi karşılıyor. Oyunda yüzlerce , binlerce yaratığı biçip belli bir süre boyunca hayatta kalmaya çalışıyoruz. Kestiğimiz yaratıklardan düşen mavi boncuklarla seviye atlıyor ve yeni güçler seçebiliyoruz.Gotik bir temayla 20den fazla oynanabilen karakter ve oyuna her başladığımızda farklı özel güçlerle tam bir karmaşa . Karşınıza çıkan düşmanları tüm gücünüzle alt edin.
 
Güzel konu eyv
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst