SelimAkoguz

Yönetici
Yönetici
Genel Moderatör
Yazar Ekibi Lideri
Onaylı Satıcı
Sunucu Sahibi
Katılım
18 Ağu 2021
Mesajlar
388
Tepki
177
Puan
28
Ekli dosyayı görüntüle 524
Minecraft Pocket Edition 16 Ağustos 2011 yılında piyasaya sürülen ve piyasaya sürüldüğünden beri Androind, Windows 10, IOS, Windows 10 Mobile, Fire OS platformlarında şuana dek 10 milyon adet kopyadan fazla satılmıştır. Minecraft Pocket Edition Mojang adlı şirket tarafından yapımı üslenmiş bir oyundur. Oyunun içine aldığı kategorileri ise hayatta kalma, macera, açık dünya olarak sınıflandırabiliriz. Size vereceğimiz bu Minecraft Pocket Edition sürümü ile Xbox hesabınıza dilediğiniz gibi oturum açıp online sunuculara bağlanabilirsiniz.


Nasıl Kurulur?
Yüklemiş olduğunuz APK dosyasını açınız. Açtıktan sonra kuruluma başlayınız. Kurulum bittikten sonra bitti butonuna tıkladığınızda Minecraft Pocket Edition ana ekranınıza gelmiş olacaktır.
Uyarı 1:
Oyunda harita oluştururken can't be opened hatası alıyorsanız, ayarlar kısmandan profile giriniz ve (Settings / Profile) "File Storage Location" bölümünü External olarak işaretleyiniz. Oyunu kapat aç yaptıktan sonra sorun düzelicektir.
Uyarı 2:
Oyunu açarken kapanıyorsa şu dosya dizimine gidiniz: games/com.mojang/minecraftpe. Bu dosya dizimine girdikten sonra içindekileri siliniz ve oyunu tekrar kurunuz.
Uyarı 3:
minecraftWorlds klasörünü sakın silmeyiniz aksi halde oluşturduğunuz bütün Minecraft haritaları da silinecektir.
Ekli dosyayı görüntüle 525Ekli dosyayı görüntüle 526Ekli dosyayı görüntüle 527
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst