Ucuza Minecraft Premium Satın Al | En Hesaplı Oyun Alım

teomantekbas

Yeni Üye
Katılım
29 Nis 2022
Mesajlar
1
Tepki
0
Puan
0
Hemen her gün piyasaya binlerce oyun sürülüyor, bu oyunlardan bazıları geçerliliğini koruyor, bazıları ise silinip gidiyor. Geçerliliğini koruyup da en çok satanlar listesinin ilk on sırasına giren ve orada kalmayı başaran oyunlar haliyle fiyatlarında bir artışa gidiyor, kar oranını maksimuma çıkarmaya çalışıyor. Bu durum da oyun fiyatlarını doğrudan etkilemiş oluyor. En çok satanlar listesindeki hemen her oyunu oynamak isteyen oyun severler bunları temin etmekte zorlanıyor. Ya belli bir birikim yapmaya başlıyor ya da çevresinde oyunu satın alanlardan CD'leri alıyor. Ancak yeni çıkan her oyun için bunu yapmak oldukça zor oluyor. Örneğin mak isteyen bir oyuncu eğer oyunu tüm eğlenceli modları ile beraber almak istiyorsa yüksek bir meblağı gözden çıkarmalıdır. Kısacası bir süre birikim yapmalı, sabretmelidir. Ama bunun yanında başka yollara baş vuran oyuncuların sayısı da oldukça fazladır.
Yakın Çevrede Oyunu Satın Alan Var Mı?
Birçok oyuncu,arkadaşları ve çevresindeki diğer insanlara bir oyunu almadan evvel danışır. Eğer çevresinde oyunu daha evvel temin eden birileri varsa oyun CD'sini onlardan alabilir. Ancak bu her oyuncu için ya da her oyun için kolayca bulunacak bir ihtimal değildir. Bu konuda istediğini elde edemeyen oyuncular oyun platformlarına başvurur. Son dönemlerde özellikle oyunu için arayışta olan oyuncular platformlarda da istediğini bulamaz. Sebebi gün geçtikçe bu oyun forumlarını kullananların sayısının azalmasından kaynaklanır. Artık her oyun çevrimiçi dayanışma için kullanıcılara sohbet edebilecekleri bir alternatif sunuyor ve bu forumlara ihtiyaç kalmıyor.
İkinci El Oyun Almak Ne Kadar Mantıklı
Tüm yolları deneyen oyuncular ikinci el oyun almak istiyor ancak oyun CD'sinin çizilme ihtimali onları korkutmuyor değil. Bu konuda ise gibi güçlü platform adeta imdatlarına yetişiyor. İkinci el oyun satan bu platform satışını yaptığı ürünlerin garantisini de oyun severlere sunarak kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyor. Son dönemlerin popüler oyunu olan mak isteyenler garantili bir şekilde 'den istedikleri oyunu temin edebilirler.

 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst