YAZIN İLAÇ GİBİ GELECEK SKYBLOCK | 2 TEMMUZ CUMARTESİ SAAT 20.00'da! | Emek Skyblock | Play.LullMine.com | 1.16.5 | EŞSİZ SİSTEMLER | DETAYLAR İÇERİDE

xEfe

Yeni Üye
Katılım
26 May 2022
Mesajlar
33
Tepki
5
Puan
0
i272svk.JPG

gz0hrjt.png

5c21rdr.png

oh9g16n.png

4gv107a.png

sdy9h2k.png

srhaqzg.png

3lfvciq.png

19y5jrr.png

cw618ks.png


2017 Yılından beri Minecraft platformundaki mevcut hizmetimizi ve oyunculara en iyi oyun deneyimini yaşatma vizyonumuzu sürdürmekteyiz. Sunucu içerisinde barındığımız birtakım sistemler, göz kamaştıran haritalar ve deneyimli yetkili kadromuzla kalite standartlarımızı oldukça üst bir seviyede tutuyoruz. Burada yazacağımız metinler ve konu sadece bir ön tanıtımdır. Sunucumuzu tam anlamıyla anlamak, tanımak için ziyaret etmenizi rica ediyoruz. Bu şekilde sistemlerimizi ve sunucumuzun içeriğini daha etkili şekilde deneyimlemiş ve tanımış olursunuz.

Sunucumuzun gelişim ve büyüme sürecinde oyuncularımızdan alacağımız geri bildirim çok büyük önem arz etmektedir. Sunucumuza dahil olan kişilerden gerekli mecralardan geri dönüşlerini gerek bu konunun altına gerek ise sitemizden açacakları destek talebiyle bekliyoruz.

Diğer sunuculara oranla oyuncu sayımızın ortalama bir seviyede olmasıyla beraber kendimize ait bizi bir süredir destekleyen ve arkamızda duran kitlemizle varlığımızı sürdürüyoruz. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz zaman elbette birilerini bulacak, konuşacak ve oynayacaksınız. Tek başınıza yalnız bir şekilde oynamak bizim sunucumuzda pek olağan bir durum değildir. Gelişmiş koruma ve performans canavarı bir sanal makine ile siz oyuncular için en iyi oyun deneyimini arzuluyor ve gerçekleştiriyoruz. Yaşamaktan korktuğunuz performans sorunları bizim sunucu ortamımızdan her zaman çok ama çok uzaktı, temennimiz hala bu yönde ve olan şey de tam olarak bu diyebiliriz sizlere.

Açılış Tarihi: 2 Temmuz Cumartesi Saat 20.00
İp Adresi: play.LullMine.com

WebSite:

Link:
play.LullMine.com

Çok Yakında...
 
Son düzenleme:
Güzel bir iş çıkacak gibi.
 
Güncel.
 
Güncel.
 
Güncel.
 
Güncel.
 
Güncel.
 
Güncel.
 
Güncel.
 
Güncel.
 
Güncel.
 
Güncel.
 
Güncel.
 
Güncel.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst