Türk Yapımı Oyun Entasy MMORPG

Moonstalker

Yeni Üye
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
1
Tepki
0
Puan
0
Merhabalar,

1 Eylül 2021'de Gamemaker oyun motoru kullanarak yapımına başladığım ve an itibariyle 81 güncelleme yayınladığım oyunu size tanıtmak istiyorum. Oyunun kodlamasını tek başıma yaptım ve grafikler için de birçok kişiden yardım aldım. Oyunu halen daha geliştirmeye devam ediyorum.

Kısa Özet
Entasy Mmorpg, çok oyunculu 2 boyutlu aksiyon rol yapma oyunudur. Oyunun hedefi, görevleri yaparak ve canavarları öldürerek fantastik dünyayı kurtarmaktır.


Oyunun Hikayesi
Bir zamanlar huzur içinde yaşayan Entasy dünyasının sakinleri, bir sabah ansızın nereden geldiği belli olmayan canavarları farkettiler. Bu canavarlar hiç dost canlısı görünmüyorlardı. Canavarlar Entasy dünyasını inşa eden sakinleri öldürmeye, binalarını parçalamaya ve her şeyi yağmalamaya başladılar. Entasy dünyasını kurtarmak için bir kahramana ihtiyaç vardı... O kahraman sen mi olacaksın, yoksa diğerleri gibi buradan sonsuza kadar kaçıp saklanacak mısın?


Oyunun Sistemleri

Seviye Sistemi: Oyunda 95 seviye mevcuttur. Görevleri yaparak ve canavarları yok ederek deneyim puanı ve seviye kazanırsın.

Yetenek Sistemi: Oyunda 13 adet aktif, 4 adet pasif yetenek mevcuttur. Yeteneklerini seviye atlayarak elde ettiğin puanlarla geliştirebilirsin. Yeteneklerini sevmediysen, veya yanlış seçimler yaptıysan, bunları istediğin zaman sıfırlayabilir ve harcadığın tüm puanı geri alabilirsin.

Karakter (Stat) Geliştirme Sistemi: Karakterini seviye atlayarak elde ettiğin karakter (stat) puanlarıyla geliştirebilirsin. Seçebileceğin 6 farklı seçenek mevcuttur. Puanlarını bu seçenekler arasında dağıtabilir, ya da yalnızca bir seçenek seçerek tüm puanlarını buna harcayabilirsin. Bu puanları da sıfırlayabilme olanağın var.

Çanta ve Ekipman Sistemi: Canavarlardan düşen veya Entasy'de bulunan dükkanlardan alabileceğin eşyaları kullanarak güçlenebilirsin. 9 farklı ekipman mevcuttur; kask, elbise, eldiven, pantolon, ayakkabı, yüzük, kolye, kalkan/rün taşı.

Depo Sistemi: Çantanda çok fazla eşya biriktiyse ve bu eşyaları güvenli bir yerde tutmak istiyorsan depona koyabilirsin. Depo, çantadan daha büyüktür ve daha fazla eşya sığabilir.

Sohbet Sistemi: Oyundaki tüm oyuncularla sohbet edebilirsiniz.

Parti/Grup Sistemi: Diğer oyuncularla birlik olacağınız, canavarlardan düşen eşyayı, tecrübeyi ve parayı otomatik olarak paylaşabileceğiniz bir sistemdir. Toplamda 4 farklı oyuncuyla bir birlik olabilirsiniz. Bir oyuncuyu birliğinize almak için parti/grup isteği yollayabilirsiniz.

Takas Sistemi: Diğer oyuncularla eşya takası veya alışverişi yapabileceğiniz bir sistemdir.

Market Sistemi: Entasy dünyasının sakinlerinin sattığı eşyaları satın alabilir, veya canavarlardan düşen eşyaları onlara satabilirsiniz.

Görev Sistemi: Verilen görevleri tamamlayarak deneyim ve altın kazanabilirsiniz.


Platformlar
Oyun Windows ve Android platformlarında ücretsiz olarak indirilebilir.


Sistem Gereksinimleri

En Düşük

Cpu: 1.0 Ghz+ herhangi bir işlemci

Ram: En düşük 512MB.

Depolama: En düşük 80MB

İnternet Bağlantısı: 1mbps

İşletim Sistemi:

-Android 4.4

-Windows 7

Önerilen

Cpu: Intel(R) Core(TM) i5-9300H 2.40 GHz

Depolama: 150MB

İnternet Bağlanıtısı: 3mbps

İşletim Sistemi:

-Android 12

-Windows 10/11İstatistikler

Play Store'da 2500+ indirme.

1500+ kayıtlı hesap.Bağlantılar

Websitesi:

Gizlilik Politikası:

Windows için indir:

Android için indir:

Play Store:


Yönetici Eposta Adresi: admin@entasy.xyz
Destek Eposta Adresi: destek@entasy.xyz


Not: Bana herhangi bir yardımda (grafikler, sesler, müzikler vb.) bulunmak veya soru sormak isterseniz discord: Moonstalker#6610

Ekli dosyayı görüntüle 1298

Ekli dosyayı görüntüle 1299

Ekli dosyayı görüntüle 1300
 
Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst