bbursaspor161

Yeni Üye
Tepki
2
video açıklamam:
Merhaba arkadaşlar kanalımın 5. videosunu atmış bulunmaktayım bu videomda " Nitro Nation Drag & Drift " Underground Tournament modunu Oynuyorum ve elimden geldiğince güzel sahnelerimi kaydedip derliyorum ayrıca editerimide kendim yapmaktayım. ortalama 45'dakikalık bir videonun güzel sahnelerini derlemem ve editlemem neticesinde ortalama 2.5 saat süren bir zaman geçiriyorum. kanalımı yeni açtım ve hali hazırda gelişmem için belki önümde tonlarca gün/ay/yıl var sizlerin desteğiyle kanalımı büyütüp facecam ve mikrofonlu bir şekilde daha güzel ve daha izlenilebilir eğlence dolu içerikler çıkarıcağım kanalımı geliştirmemde en büyük bir rol olup beni youtubede izlenilebilir bir oyun kategorisi listesine ulaştıracağınıza canı gönülden inanıyorum.
Anahtar Kelimelerim:
nitro nation drag and drift, how to make quick cash nitro nation, nitro nation drag drift, money farming online players nitro nation, how to win big bets online nitro nation, Nitro nation drag drift android, Nitro nation drag drift tuning, Nitro nation drag drift gameplay, Nitro nation drag drift türkçe, nıtro natıon drag drıft, Nitro Nation Drag & Drift, Nitro Nation android, Nitro Nation gameplay, nitro nation drag drift gameplay, nitro nation drag drift car racing, nitro nation drag drift racing, easy money nitro nation, nitro nation making money, nitro nation money guide, nitro nation final race, Nitro Nation, Nitro Nation Drag & Drift game android, Nitro Nation Drag and Drift Android Gameplay, Nitro Nation Drag & Drift android, Nitro Nation Drag & Drift gameplay, Nitro Nation Drag & Drift game, Nitro Nation Drag & Drift walkthrough,Nitro Nation Drag Drift APK, Nitro Nation Drag & Drift ios, car racing games mobile, yarış oyunları, araba oyunları, en iyi yarış oyunları, en iyi mobil yarış oyunları, en iyi mobil yarış oyunları 2022, en güzel yarış oyunları, en sevilen yarış oyunları, araba yarış oyunları, yarış oyunları 2022, yarış oyunları, yarış oyunu indir apk, araba oyunları izle, en iyi mobil yarış oyunu, en iyi 10 yarış oyunu, en iyi mobil araba oyunları, en iyi oyunlar, Araba yarışı oyunları, yarış oyunu videosu, yarış oyunu videoları, yarış oyunu izle, araba oyunu izle, online araba oyunları, mobil oyunlar araba oyunu, çocuk oyunları, online oyunlar mobil, yeni mobil oyunlar, Araba oyunu videoları, yarış arabaları, oyun videoları, Araba oyunları, mobil oyunlar, güzel oyunlar, Yarış Oyunları, android gameplay, android games, türkçe oyunlar, baturay anar, berk mami, vales, enes batur, forza horizon 5 türkçe, gran turismo 7 türkçe, drag oyunları, drift oyunları, drift videoları, mervant, adal, çevrimiçi oyunlar, online oyunlar, ekip ile yarış, barış can, örümcek abi, tugay gök, android oyun club, en iyi arabalar, en iyi arabalar modifiyeli, en iyi arabalar 2022, araba şowları, araba gösterileri,nitro nation drag drift mod apk, nitro nation mod apk unlimited money, nitro nation mod menu , nitro nation gold hack, nitro nation drag & drift mod apk unlimited money, nitro nation cheats android, nitro nation free gold, nitro nation drag drift mod menu apk, nitro nation cheats, nitro nation hack, Nitro Nation Drag & Drift MOD Menu, nitro nation drag drift oynanış, unlimited gold, platinmods, moddroid, unlimited nitro,örümcek abi,gta 5,arabalar,araba,araba yarışları,araba oyunları,gta 5 roleplay,gta 5 komik,gta 5 eğlence,gta 5 gerçek hayat,yeni hafif ticari arabalar renkli blok parkurunda, yeni hafif ticari arabalar renkli blok parkurunda gta 5, sesegel,egemen kaan,hasan mustan,eğlenceli video,komik video,i am fish,balık oyunu,balilili,okyanus,balık arkadaşlar,baby shark,uçan balık,uçak balık,sesegel çoçuk, merveler,merveler kötü,merveler zalım,merveler kötü merveler zalım,mervelerdeyiz,komik,komedi,eğlence,fenomen ailesi tiktok,fenomen ailesi,fenomen ailesi yeni video,fenomen ailesi polat,fenomen ailesi videoları,eğlenceli çocuk videoları,eğlenceli çocuk videosu,fenomen ailesi komik,dila kent,fenomen ailesi saliha,fenomen ailesi şaka,fenomenailesi,fenomen ailesi büyük kışkırtma,fenomen ailesi eşime kışkırtma,enomen ailesi saliha ya kışkırtma,pewdiepie you laugh you win a billion $$$ (maybe,its not impossible that it would happen) pewdiepie pewds pewdie,pewdiepie,pewds,pewdie, batur,turkey,turkish,enes batur,enesbatur,ndng batur,batur ndng,baturay anar,enes batur ndng,ndng enes batur,enes batur challenge,enes,ndng enes,türkiye,türkçe,komedi,türk,eğlence,gülmek,eğlenceli,güzel,komik,trend,tr,türkçe challenge,en komik,popüler,newdaynewgame,bir gün geçirmek,alışveriş,düşürürsen ödersin,düşürürsen,ödersin,hesap,mağaza,avm,dev hesap,sona,kalan,kazanır,100.000 ₺,itopya,mert eren

The most addictive Drag and Drift Racing game! Race, mod, and tune dozens of real licensed cars. Start a team, invite your friends, win tournaments. Trade car parts with other racers in real time and build your dream car for both Drag and Drift races! For those who live life 1/4 mile at a time, Nitro Nation is the most addictive drag racing game! Race, mod and tune dozens of real licensed cars. Start a team, invite your friends, win tournaments. Trade parts with other drag racers online and build your dream car. open world,playstation,nintendo,xbox,microsoft,windows,ea,gameplay,racing,ios,android,race,drag,drift,game,gaming,multiplayer,online,offline,ultra,high,realistic,graphic,graphics,rockstar,games

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar