Evrimcraft Mmosky | Discord Moderatör Ve Oyun İçi Destek Ekibi Alımı

Volsira

Yeni Üye
Katılım
25 Ocak 2024
Mesajlar
1
Tepki
0
Puan
1
Merhaba,
EvrimCraft olarak, sıradanlıktan sıyrılarak yenilikçi bir misyon ile karşınıza çıkıyoruz. Sizi, alışılmış ve tek tipleşmiş sunuculardan uzaklaştırarak, kendimizi sürekli geliştirmeye odaklanan bir topluluk olarak tanıtmaktan gurur duyuyoruz.
Dünya'nın en iyi sunucusu olduğumuzu iddia etmiyoruz; çünkü biz, her geçen gün daha iyi olabilmek, daha eğlenceli bir içerik sunmak için çaba sarf ediyoruz. Sunucumuzu sadece para kazanma amacıyla değil, eğlence ve aradığımız sunucuyu oluşturma motivasyonu ile tasarlıyoruz. Güncelleme notlarına buğdayın fiyatı 0.37'den 0.38'e çıkartıldı gibi boş detayları öne sürmek yerine, sizin için değerli olan gelişmeleri paylaşmayı tercih ediyoruz. Çünkü biz, sürekli yeniliklere odaklanarak, sunucumuzu daha keyifli ve etkileşimli hale getirmenin peşindeyiz. "Fikir, fikrin kapısını açar" mottosuyla, her bir topluluk üyemizin fikrini değerli gördüğümüzü ve bu fikirlerle birlikte sunucumuzu daha iyi bir noktaya taşıyabileceğimizi biliyoruz. Bu yolculuğa hep birlikte çıkacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Eğer siz de bu heyecan verici sürecin bir parçası olmak, fikirlerinizle sunucumuzu zenginleştirmek istiyorsanız, yetkili alım sürecimize başvurularınızı bekliyoruz.
Bu yolculukta sizin gibi vizyon sahibi oyuncularla tanışmak ve birlikte büyümek için sabırsızlanıyoruz.

EvrimCraft ailesini daha güçlü kılacak, sıcak bir topluluğun parçası olmaya ne dersiniz? Şu anda Discord sunucumuz için moderatörler ve oyun içi destek ekibi oluşturmak üzere yeni üyeler arıyoruz

Moderatörler:
Discord sunucumuzun düzenini sağlamak ve topluluğun güvenliğini korumak için moderatör ekibimizi genişletiyoruz. Eğer aşağıdaki özelliklere sahipseniz, sizden haber almayı bekliyoruz:

Topluluk yönetimi konusunda deneyimli.
İletişim becerileri yüksek.
Sorumluluk sahibi ve proaktif.

Oyun İçi Destek Ekibi:
Oyun içinde topluluğumuza yardım etmek ve sorulara cevap vermek için bir destek ekibi oluşturuyoruz. Eğer aşağıdaki özelliklere sahipseniz, başvurularınızı bekliyoruz:

Oyun içi mekanikleri ve sistemleri iyi anlayan.
İletişim becerileri güçlü.
Yardımsever ve çözüm odaklı.

Başvuru Süreci:
Eğer yukarıda belirtilen pozisyonlardan birinde yer almak istiyorsanız, başvurularınızı aşağıdaki adresten yapabilirsiniz:

Başvuruların açılış tarihi: 25 Ocak 2024
Başvuruların kapanış tarihi: 2 Şubat 2024

Başvurular sadece belirtilen tarihler arasında kabul edilecektir. Başvurularınızı eksiksiz ve dikkatlice doldurduğunuzdan emin olun.

EvrimCraft topluluğuna değer katmak ve yeni arkadaşlar edinmek için bu fırsatı kaçırmayın. Sizi aramıza bekliyoruz!

Not: Sunucumuzda yetkili olmak gönüllülük esas alınarak yapılır fakat performansa dayalı olmak üzere, aylık site bakiyesi tanımlamak gibi ufak jestlerimizin olacağını da belirtebiliriz.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst