Yüksek Lisans Tezi için Anket - Oyunseverlerin Desteğine İhtiyacım var

1Merve

Yeni Üye
Tepki
5
Merhaba oyunsever arkadaşlarım,
Ben Merve Özkan. Bir dijital oyuncuyum ve aynı zamanda yüksek lisans öğrencisiyim. Tezim için bir anket hazırladım. Dijital oyunlarla arası iyi olan, düzenli olarak oynayan çok sayıda katılımcıya ihtiyacım var.
Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. ANKET linkini aşağıda iletiyorum. Katılımlarınız ve samimi yanıtlarınız sayesinde tezimde doğru sonuçlara ulaşabileceğim. Desteğinizi bekliyorum :) Oyunla kalın!

Sevgiler, Saygılar

Merhabalar Merve Hanım, öncelikle sitemize hoş geldiniz.
Tezinize yardımcı olabileceksek ne mutlu bize. Plays ekibi olarak bu tarz işlere her zaman yardım etmeye çalışıyoruz.
Şahsi olarak anketi doldurdum :)

Merhaba, ben de doldurdum anketi :)

Merhabalar Merve Hanım, öncelikle sitemize hoş geldiniz.
Tezinize yardımcı olabileceksek ne mutlu bize. Plays ekibi olarak bu tarz işlere her zaman yardım etmeye çalışıyoruz.
Şahsi olarak anketi doldurdum :)
Merhaba,
Öncelikle anketimi paylaşmama imkan sağlayan, herkese hitap edebilen forum siteniz; daha sonra da araştırmacıların çalışmalarına katılım desteğiniz için çok teşekkür ederim :) Şu an itibariyle 130 oyunseverin daha katılımına ihtiyacım var. Uygun görürseniz ve mümkünse forum siteniz dışında paylaşabileceğiniz oyuncu arkadaşlarıma da anketimi iletebilirseniz çok memnun olurum.
Sevgiler, Saygılar

Merhaba, ben de doldurdum anketi :)
Merhaba,
İlk çalışmamdan itibaren verdiğiniz kıymetli destek için çok teşekkürler :) Şu an itibariyle 130 oyunseverin daha anketime katılımına ihtiyacım var. Uygun görürseniz ve mümkünse forum siteniz dışında paylaşabileceğiniz oyuncu arkadaşlarıma da anketimi iletebilirseniz çok memnun olurum.
Sevgiler, Saygılar

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar