YunusRespawn

Yeni Üye
Tepki
17
OMEN Nedir? OMEN Nasıl Kullanılır?
Bir anının hayalati olan Omen gölgelerin içinde avlanır. Düşmanlarını kör eder, savaş alanını boydan boya kat eder ve paranoyanın, onun ne taraftan saldıracağını anlamaya çalışan rakiplerinin damarlarında gezinmesini sağlar.
Ekli dosyayı görüntüle 154
KONTROL UZMANI
Kontrol uzmanları takımlarını başarıya götürmek için tehlikeli bölgeleri ayrıştırmakta uzmandır.

Gizli Adım(C)
Bir gizli adım yeteneği KUŞAN ve menzil göstergesini görüntüle. Kısa bir beklemenin ardından işaretli konuma ışımlanmak için Ateş Et.

Paranoya(Q)
Kör edici bir küre Kuşan. İleri fırlatmak için Ateş Et. Kısa Süreliğine, dokunduğu herkesin görüş menzilini kısıtlar ve onları sağlar eder. Bu atış doğrudan duvarlardan geçebilir.

Karanlık Örtü(E)
Bir gölge güresi Kuşan, küreleri yerleştirmek ve hedef almak için aşamalı bir dünyaya adım at. Gölge küresini işaretli konuma fırlatmak için yetenek tuşuna Bas. Görüş kısıtlayan Uzun süreli bir gölge küresi oluşturur. Hedef alma esnasında işaretçiyi daha yakına getirmek için İkincil Atış Tuşunu Basılı Tut. Normal hedef almaya geçmek için Doldurma Tuşuna Bas.

Gölgelerin İçinden(X)
Bir taktik harita Kuşan. Seçili konuma ışınlanmaya başlamak için Ateş Et. Omen, ışınlanmaya başlamak için Ateş Et. Omen ışınlanma esnasında Gölge suretine Bürünür ve düşmanları onu yok ederek ışınlanmayı iptal edebilir ya da Omen Kuşanmaay Basarak ışınlanmasını kendisi iptal edebilir.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar